

Сьогодні, 17 березня, російські окупанти викрали селищного голову Великобурлуцької громади Віктора Терещенка.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов
«Росіяни програють війну. Від свого безсилля чинять злочини проти мирного населення. Віктора Миколайовича викрали просто з робочого місця. Це ганебний злочин! Будемо робити все, щоб захистити мирне населення громад Харківщини, в тому числі і Великобурлуцької», — написав Синєгубов.
Нагадаємо, 16 березня з полону російських окупантів звільнили міського голову Мелітополя Івана Федорова.
13 березня у Мелітополі російські окупанти також викрали голову райради Сергія Прийму. І того ж 13 березня викрали міського голову Дніпрорудного Євгена Мавєєва.
Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо
Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
