![Українські розвідники показали, як нищили вертольоти в Росії](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fhur-m-450x290.jpg&w=1366&q=75)
Ще понад 2 тисячі маріупольців вдалося евакуювати до Запоріжжя
![Ще понад 2 тисячі маріупольців вдалося евакуювати до Запоріжжя](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F03%2Fmarik-3.jpg&w=1366&q=75)
Сьогодні у другій половині дня до Запоріжжя прибули ще 363 автомобілі з 2 128 мешканцями Маріуполя. Серед них 648 дітей,
Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.
«У Запоріжжі люди отримали допомогу — продукти, медикаменти, речі найпершої потреби та дах над головою. Їм також надають медичну та психологічну допомогу», — йдеться у повідомленні.
![](https://static.hromadske.radio/2022/03/marik2jpg.jpg)
До цього Запорізька обласна військова адміністрація оприлюднила інформацію про те, що 471 маріуполець, у тому числі діти, 5 автобусами доїхали у Запоріжжя з Бердянська. У колоні було також невелика кілька приватних автівок.
![](https://static.hromadske.radio/2022/03/marik.jpg)
Загалом за чотири дні Запоріжжя зустріло понад 15 714 людей з різних населених пунктів, з них — 3 397 діти, додають у Запорізькій міськраді.
Нагадаємо, за словами керівника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка упродовж попередніх двох діб люди виїжджали з Маріуполя на власних авто та виходили пішки, рух з міста дуже складний, не вистачає пального, місто постійно під обстрілами російської армії.
16 березня російські окупаційні війська скинули надпотужну бомбу на Маріупольський драматичний театр. За даними військових, у театрі переховувалось майже тисяча цивільних маріупольців. Росіяни спричинили в Маріуполі найгіршу гуманітарну катастрофу. Не в змозі перемогти українську армію, загарбники бомблять беззбройних, блокують гуманітарну допомогу.
Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо
Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS