facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Українські ППО збили ще два російські літаки в Харківській області

1x
Прослухати
--:--
--:--

Сьогодні, 23 березня, українські засоби протиповітряної оборони збили ще два російські літаки. Цілі були вражені в Харківській області.

Про це повідомляє Повітряне командування «Схід» у Facebook.

«Південно-східний регіон Харківщини стає другою Чорнобаївкою. Завдяки зенітним ракетним комплексам Повітряних сил вже традиційно день у день на цьому напрямку ворог втрачає свої літаки. Сьогодні вранці воїни протиповітряної оборони «приземлили» ще дві пташки окупантів, які несли смерть мирним містам», – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, що за попередню добу українські військові уразили понад 17 повітряних цілей російських окупантів, серед яких 6 літаків, 5 БПЛА, 1 вертоліт та 5 крилатих ракет.

Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

16 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

48 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому