

В ніч на 25 березня російські окупанти 54 рази обстріляли «Місто-герой» Харків. Застосовували артилерію, міномети, системи реактивного вогню.
Про це повідомив Олег Синєгубов.
Зокрема вночі обстріляли термінал аеропорту у Харків.
«Зранку під вогнем опинився супермаркет «Метро». Навряд там продавалась військова зброя чи техніка, чи цей супермаркет мав стосунок до військової інфраструктури», — розповів Синєгубов.
Водночас під Ізюмом ворог зазнав значних втрат, Збройні Сили України збили два літаки російських окупантів.
«Також вчора у російської армії стався курйоз, коли їх же літаки обстріляли їхні же позиції, знищивши велику кількість живої сили та військової техніки.
Наші ЗСУ тримають оборону Харкова, по деяких напрямках йдуть у контрнаступ і відсувають ворога до своїх кордонів», — підсумував Олег Синєгубов.
Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо
Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
