facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Вночі над Києвом збили кілька ракет  — Денисенко

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві упродовж ночі над містом збили кілька російських ракет.

Про це заявив радник глави МВС України Вадим Денисенко під час телемарафону.

«У Києві, наскільки ми можемо наразі говорити, було збито кілька ракет, над столицею. Наразі ситуація уточнюється», – сказав він.

За його словами, також наразі у столиці вдалося нормалізувати ситуацію з блокпостами.

Нагадаємо, що у Києві для громадського транспорту відкривається Південний міст.

Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини авіацією, артилерією та БпЛА

Росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини авіацією, артилерією та БпЛА

18 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 83 російських дрони

Сили ППО вночі знешкодили 83 російських дрони

42 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
Відключення ретрансляторів для «шахедів» у Білорусі: аналітик пояснив, чиможе Україна застосувати зброю

Відключення ретрансляторів для «шахедів» у Білорусі: аналітик пояснив, чиможе Україна застосувати зброю

10 год тому