facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Відбувся четвертий обмін полоненими — Верещук

1x
Прослухати
--:--
--:--

14 квітня відбувся черговий, четвертий, обмін військовополоненими, загалом додому їдуть 30 наших громадян.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук.

Зокрема, було обміняно 5 офіцерів та 17 військовослужбовців рядового складу. Також з полону звільнили 8 цивільних, у тому числі одну жінку.

Читайте також: Аби росіяни могли підтримувати власне божевілля, вони мають нас знищити — психотерапевтка

Нагадаємо, що перший повноцінний обмін полоненими відбувся 24 березня. Тоді обміняли 10 українських військових на 10 окупантів.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

26 хв тому
Росіяни вдарили FPV-дроном по дорозі у Краматорську, є загиблий

Росіяни вдарили FPV-дроном по дорозі у Краматорську, є загиблий

45 хв тому
Як чат з онлайн-консультантом на сайті впливає на рівень довіри споживачів

PROMOTEDЯк чат з онлайн-консультантом на сайті впливає на рівень довіри споживачів

59 хв тому
У Криму можуть виникнути проблеми з готівкою через перебої зі світлом

У Криму можуть виникнути проблеми з готівкою через перебої зі світлом

1 год тому