
Ми будемо боротися, нічого українського не віддамо — Зеленський про початок битви за Донбас
Володимир Зеленський/Ілюстративне фотоПрезидент Володимир Зеленський повідомив про початок битви за Донбас, він запевнив, що до бою готувалися і українці будуть битися і не віддадуть своєї землі.
Про це йдеться у зверненні Зеленського.
«Зараз вже можна констатувати, що російські війська почали битву за Донбас, до якої готувалися. Дуже велика частина російської армії зараз сконцентрована для цього наступу»,- сказав Зеленський.
За його словами, скільки б москва не зганяла б своїх військових на Донбас, Україна буде битися і захищати свою територію.
«Ми будемо це робити щодня. Нічого українського не віддамо, а чужого нам не треба», – підкреслив глава держави.
Нагадаємо, що у Східній операційній зоні фіксуються ознаки початку наступальної операції російських окупантів. У Слобожанському та Донецькому операційних районах війська рф на окремих напрямках вже активізували наступальні та штурмові дії.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
