facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині від обстрілу окупантів загинули дівчата 5 і 14 років

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Очеретинській громаді на Донеччині у зруйнованому внаслідок російського обстрілу будинку загинули дівчата 5 і 14 років.

Про це повідомляє Донецька ОВА у Telegram.

«Життя двох дітей з Очеретинської громади забрали російські окупанти цього Великоднього ранку. Будинок на вулиці Миру, де жила їхня родина, було зруйновано, дівчатка 14 і 5 років загинули», – йдеться у повідомленнні.

Начальник ОВА Павло Кириленко ще раз закликав жителів області не легковажими небезпекою і евакуюватися із прифронтової зони.

Нагадаємо, що 23 квітня на Донеччині внаслідок дій російських агресорів загинуло четверо людей, дев’ятеро дістали поранення.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

4 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

26 хв тому
Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

38 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

44 хв тому