facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти обстріляли Сєвєродонецьку лікарню

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські окупанти обстріляли Сєвєродонецьку лікарню, лише за вчорашній вечір поранено 9 цивільних осіб.

Про це  повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«За минулу добу російські окупанти здійснили 11 артилерійських атак по Сєвєродонецьку. Гатили по житлових будинках, хімзаводу, технікуму та лікарні. Лише за вечір поранення дістали одразу 9 мирних мешканців міста. Всі вони отримали медичну допомогу в розбитій лікарні. Незважаючи на обстріли, вона продовжує працювати», – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, що російські війська за минулу добу, 14 травня, 30 разів обстріляли Луганську область з різного виду артилерійського озброєння та з використанням авіації.

Зазнали пошкоджень щонайменше 52 об’єкти інфраструктури міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новодружеськ, Попасна, Золоте та селищ Білогорівка, Комишуваха, Тошківське, Оріхове, Катеринівка, Троїцьке, Верхньокам’янка та Врубівка.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

15 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

43 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому