

Російські окупанти обстріляли Сєвєродонецьку лікарню, лише за вчорашній вечір поранено 9 цивільних осіб.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
«За минулу добу російські окупанти здійснили 11 артилерійських атак по Сєвєродонецьку. Гатили по житлових будинках, хімзаводу, технікуму та лікарні. Лише за вечір поранення дістали одразу 9 мирних мешканців міста. Всі вони отримали медичну допомогу в розбитій лікарні. Незважаючи на обстріли, вона продовжує працювати», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що російські війська за минулу добу, 14 травня, 30 разів обстріляли Луганську область з різного виду артилерійського озброєння та з використанням авіації.
Зазнали пошкоджень щонайменше 52 об’єкти інфраструктури міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новодружеськ, Попасна, Золоте та селищ Білогорівка, Комишуваха, Тошківське, Оріхове, Катеринівка, Троїцьке, Верхньокам’янка та Врубівка.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
