Одеські спортсмени виграли 5 медалей на Всесвітній гімназіаді

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

На Всесвітній гімназіаді, яка проходить у французькій Нормандії, спортсмени з Одеської області завоювали 5 медалей.

Про це повідомляють у пресслужбі одеського відділення НОК України.

Зазначається, що спортсмени завоювали 1 золоту, 1 срібну і 3 бронзові медалі.

«Чемпіонкою стала борчиня вільного стилю, яка представляє южненський ФСК «Хімік» Марія Зенкіна, срібло в активі вихованця КДЮСШ №17 Ілля Ліпатов, бронзові медалі завоювали вихованки КДЮСШ Чорноморська Дар’я Романюк і Дар’я Шереметєва, які в парі здобули нагороду у змаганнях з пляжного волейболу, а також представник Одеської обласної ДЮСШ боротьби Микола Ташогло у змаганнях серед «вільників», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Марія Зенкіна у фіналі змагань в категорії до 73 кг достроково перемогла казахстанську спортсменку Аліну Єртошик (6:0), взявши, таким чином, за поразку в груповому турнірі (2:4). Крім того, Марія взяла верх над туркенею Сонгюл Акін (4:0) і Амбре Шевро із Франції (6:0).

Нагадаємо, Україна здобула на Паралімпіаді-2022 рекордні 29 медалей.