
Російська армія контролює 70% Сєвєродонецька — Луганська ОВА

Бої у Сєвєродонецьку продовжуються, росіяни контролюють 70% міста. Частина українських військ відійшли на більш вигідні, заздалегідь підготовлені позиції.
Про це повідомив Сергій Гайдай, голова Луганської ОВА.
Евакуація у регіоні наразі припинена.
«Гумвантажі до Сєвєродонецька завозити немає змоги. Але лікарня має достатню кількість ліків та інших медзасобів, гумштаби мають запаси продуктів — на певний час цього може вистачити», — запевнив Гайдай.
Читайте також: Росіяни знищують Сєвєродонецьк, як Маріуполь — Гайдай
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю американському Newsmax заявив, що щодня на фронті гинуть 60-100 українських військових, ще близько 500 — отримують поранення.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
