

Для забезпечення безперебійного постачання тепла й електроенергії уряд доручив передати шість ТЕЦ у власність «Нафтогазу».
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
За словами Шмигаля, це дозволить ефективніше витрачати ресурси й управляти цими підприємствами та підготувати їх до зими.
Також уряд затвердив ще одну зміну: на час воєнного стану та 6 місяців після його завершення «Нафтогаз» буде постачати блакитне паливо операторам газорозподільних систем за фіксованою ціною. Більшість цих операторів зараз перейшли у власність держави.
Нагадаємо, ще 4 серпня минулого року Кабінет міністрів ухвалив рішення про передачу «Нафтогаз України» до статутного капіталу керованих Фондом держмайна пакетів акцій (понад 99%) АТ «Дніпровська ТЕЦ», ПАТ «Миколаївська ТЕЦ», АТ «Криворізька теплоцентраль», АТ «Херсонська ТЕЦ», АТ «Одеська ТЕЦ», а також цілісного майнового комплексу ДП «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль».
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
