![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
UPD: Громадське радіо зібрало кошти на тепловізор для підрозділу чоловіка нашої ведучої
![UPD: Громадське радіо зібрало кошти на тепловізор для підрозділу чоловіка нашої ведучої](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F07%2F292085251_769826804025724_7850809825496950364_n.png&w=1366&q=75)
UPD: Збір закрито! Ми зібрали необхідну суму за 3 дні завдяки вам ?
Того дня він сказав, що має бути на війні, а не чекати, що за нього це зробить хтось інший. Сказав дочці, що надовго їде на роботу, дружині — що вона і сама все розуміє, зібрав речі, і став до лав ЗСУ. У мирний час він видобував газ. Тепер — це командир одного з підрозділів ЗСУ. Йдеться про чоловіка нашої ведучої Вікторії Єрмолаєвої.
Його підрозділ виконував завдання на одному з державних кордонів. Після додаткового навчання у Британії завдання будуть вже трошки інші. Тому хлопцям потрібні «очі». Так вони називають тепловізор.
Громадське радіо зібрало 3100 доларів на тепловізор для хлопців з цього підрозділу.
Раніше Громадське радіо зібрало кошти для підрозділу ЗСУ на передовій, де служить чоловік нашої керівниці SMM-напрямку Світлани Шкурай. Звіт можна глянути тут.
Також Громадське радіо зібрало кошти на тепловізор для підрозділу, у якому служить журналіст і правозахисник, член ГО «Громадське радіо» Максим Буткевич. Ось тут звіт. А також кошти на тепловізор для підрозділу, у якому служить наш звукорежисер. Ось тут можна ознайомитися зі звітом застосування коштів.