facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти випустили ракету по Одещині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські війська з боку Чорного моря випустили ракету по Одещині. Вона розірвалась над морем.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Близько 10:00, з ворожого літака Су-30, з боку Чорного моря, по Одещині випущено крилату ракету типу Х-31, яка розірвалась над морем, прямуючи до узбережжя. Цілком імовірна зміна тактики ворога із нанесення масових осколкових уражень у місцях великих скупчень людей у прибережній зоні», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на 1 липня російські окупаційні війська вдарили ракетами по Одеській області. Йдеться про удари трьома ракетами Х-22 у багатоквартирний будинок та дві бази відпочинку у Білгород-Дністровському районі області. Унаслідок атаки 21 людина загинула.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму через зруйновані мости та дефіцит пального окупанти призупинили вивезення політв’язнів

У тимчасово окупованому Криму через зруйновані мости та дефіцит пального окупанти призупинили вивезення політв’язнів

18 хв тому
Через удар по «Укрзалізниці» загинув помічник машиніста, пошкоджено локомотиви у Запоріжжі та на Сумщині

Через удар по «Укрзалізниці» загинув помічник машиніста, пошкоджено локомотиви у Запоріжжі та на Сумщині

44 хв тому
На Кінбурнській косі підняли прапор України

На Кінбурнській косі підняли прапор України

1 год тому
У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

1 год тому