facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

З Херсонщини виїхало близько половини населення

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Херсонській області зараз залишається близько половини населення.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Ми маємо різну статистику насправді. Те, що підтверджено, це статистика осіб, які зареєструвалися як ВПО (внутрішньо переміщені особи -ред). Але сьогодні ми розуміємо, що не всі люди реєструються, тому приблизно 50% населення залишаються сьогодні на Херсонщині», — сказав він.

Юрій Соболевський додав, що зараз існує єдиний, якщо не брати до уваги Крим, шлях евакуації з Херсонщини — через Василівку Запорізької області.

Також він нагадав, що жодного безпечного гуманітарного коридору з регіону не було.

Нагадаємо, що українські військові підтвердили знищення складу боєприпасів росіян у Новій Каховці. Загалом на півдні України за добу ліквідували понад 50 окупантів.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

7 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

28 хв тому
Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

41 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

47 хв тому