facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Над Київщиною збили російську ракету

1x
Прослухати
--:--
--:--

Ввечері 15 липня в небі над Білоцерківським районом Повітряні сили України збили ворожу ракету. 

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

За попередньою інформацією, жертв та руйнувань немає. Уламки впали в поле. Інформація уточнюється. Працюють відповідні служби.

«Закликаю всіх жителів Київщини залишатися в укриттях під час повітряних тривог. Не ігноруйте небезпеку», — наголосив він.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку збили два російські літаки.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

19 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

23 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

52 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

1 год тому