facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти обстріляли Бахмут: є постраждалі

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські війська 15 липня вдарили по центру Бахмута з реактивних систем залпового вогню, внаслідок чого постраждали люди.

Про це повідомляє Нацполіція.

«Російські війська завдали удар реактивною системою залпового вогню «Ураган». Попередньо, по центральному ринку вони випустили одну ракету, ще дві – по житловому масиву», – йдеться у повідомленні.

На місці працювали поліцейські та працівники ДСНС.

Внаслідок обстрілу зруйновані приміщення на ринку та магазини. Від ударної хвилі пошкоджені вікна прилеглого п’ятиповерхового будинку. Кількість постраждалих не уточнюється.


Читайте також: «Бахнуло дуже сильно. Тато взяв мене за ногу і відніс у ванну» — 11-річний Артем з Бахмута про обстріли окупантів


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

8 хв тому
Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

Окупанти завдали майже 50 ударів по 23 населених пунктах Сумщини, є поранені

53 хв тому
Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

Зробіть свій сайт доступним для всіх: конкурс для українських медіа

56 хв тому