facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Джо Байден захворів на COVID-19

1x
Прослухати
--:--
--:--

Президент США Джозеф Байден захворів на COVID-19, позитивний тест він отримав вранці 21 липня.

Про це повідомили у Білому домі.

Зазначається, що Байден повністю вакцинований і наразі відчуває дуже легкі симптоми хвороби. Він продовжуватиме працювати онлайн і дотримуватиметься ізоляції у Білому домі.  Після того, як прийшов позитивний тест, він ізолювався в Білому домі.


Слухайте також: Помилково вважати, що вакцинація не на часі, менш актуально хворіти на COVID-19 у важкий для країни час — епідеміологиня


Джо Байден — 46-й президент США, він очолив країну у січні 2021 року. Байдену 79 років.

Нагадаємо, 19 липня, під час свого візиту до Вашингтона, перша леді України Олена Зеленська зустрілась із першою леді США Джилл Байден, на запрошення якої приїхала до США. На галявині перед Білим домом Зеленську привітали Джилл та Джо Байдени.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Сумщині російський дрон знищив будинок багатодітної родини

На Сумщині російський дрон знищив будинок багатодітної родини

16 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів є загиблий та поранені

На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів є загиблий та поранені

50 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 79 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 79 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому