facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Напій Sprite перестануть продавати у зелених пляшках

1x
Прослухати
--:--
--:--

Компанія Coca-Cola з 1 серпня припинить випуск газованого напою Sprite у зелених пляшках. У такій тарі його продавали понад 60 років.

Про це передає CNN.

Таке рішення ухвалили в рамках кампанії із захисту довкілля. Напій випускатиметься у всьому світі виключно у прозорих пластикових пляшках. Новий дизайн вже використовують у низці країн, тепер бренд вирішив остаточно відмовитися від пластику у фірмових кольорах напою.

У звичних споживачеві пляшках містився зелений поліетилентерефталат (ПЕТ) — його неможливо переробляти для повторного використання пластику.

Новий прозорий пластик можна застосовувати повторно. Зазначається, що відмова від барвників у пляшках покращує якість переробленого матеріалу. Прозору тару можна переробити на нові пляшки, що забезпечує замкнутий цикл використання пластику ПЕТ.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

21 хв тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

35 хв тому
Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

1 год тому