![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
«Референдум» у Запорізькій області: окупанти завезли до Мелітополя «масовку» — мер
![«Референдум» у Запорізькій області: окупанти завезли до Мелітополя «масовку» — мер](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F08%2F2120e3a-referendum.png&w=1366&q=75)
Оскільки російські окупанти розуміють, що місцеві не підтримують їхні плани щодо проведення «референдуму» у Запорізькій області, то для пропагандистської картинки російських ЗМІ звезли до Мелітополя «масовку» з інших тимчасово окупованих територій регіону.
Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
«Завезли до Мелітополя масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області — 700 людей, адже навіть стільки не можуть набрати серед місцевого населення, і провели «форум» у міському Палаці культури. Диригував шабашем гауляйтер Запорізької області Євген Балицький, який свого часу з тріском провалився на місцевих виборах, набравши менш як 10%», — розповів Федоров.
Читайте також: На «референдумі» у Запорізькій області окупанти планують залякувати людей зброєю — Федоров
Нагадаємо, Служба безпеки України перехопила російські документи, які регламентують проведення фейкового «референдуму» на тимчасово окупованій території Херсонщини для приєднання українських територій до складу РФ.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS