facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Армія РФ обстріляла Дніпропетровщину: є поранені

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські війська з реактивних систем залпового вогню обстріляли Дніпропетровську область. Двоє людей були поранені.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Російські окупаційні війська продовжують «кошмарити» наші громади. Обстріляли Мирівську громаду у Нікопольському районі. 40 пострілів з РСЗВ. За попередньою інформацією, є двоє постраждалих: чоловік та жінка дістали осколкові поранення», — написав він.

Унаслідок обстрілу пошкоджено газопровід. Наразі точна інформація щодо руйнувань з‘ясовується.

Нагадаємо, у ніч на 9 серпня російська окупаційна армія тричі відкривала вогонь з «Градів» по Нікополю на Дніпропетровщині. У місто «прилетіли» 120 реактивних снарядів.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні

44 хв тому
Атака на Кривий Ріг: кількість поранених зросла, що відомо про наслідки

Атака на Кривий Ріг: кількість поранених зросла, що відомо про наслідки

1 год тому
СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

2 год тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

3 год тому