
У Мексиці археологи знайшли давні ольмекські рельєфи

Два рельєфи цивілізації ольмеків були виявлені археологами з Національного інституту антропології та історії у Теносиці у мексиканському штаті Табаско.
Про це повідомив інститут.
Обидва артефакти репрезентують місцевих правителів, що датуються 900-400 pp. до н.е., з регіону Середньої Усумасинти, розташованого між річкою Чакамакс і річкою Сан-Педро, звідки, на думку археологів, і походять рельєфи.
Діаметр обох рельєфів становить близько 1,4 метра. Кожен із них важить близько 700 кілограмів.
Рельєфи виконані однаково: на обох зображено обличчя зі схрещеними руками. З обох боків рельєфів також зображені символи.

Рельєфи передали до Музею городища Помона.
Читайте також: У Британії археологи розкривають секрети стародавнього круглого будинку, доки його не забрало море
Нагадаємо, археолог розповів, що попіл спалених правителів Мая перетворювали на м’ячі для гри у пелоту.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
