facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Російська армія знову обстріляла Харків

1x
Прослухати
--:--
--:--

Окупанти втретє за 16 серпня обстріляли Харків. Під удар реактивної артилерії потрапив Салтівський район.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Багатостраждальна Салтівка знову під обстрілом. Попадання РСЗВ у землю біля житлового будинку. Вибиті вікна, посічені стіни. Постраждалих заздалегідь немає. Попереду ніч – вже звичний час обстрілів Харкова. Будьте уважні», — написав він.


Читайте також: Війська Росії вночі здійснили наймасованіший обстріл Харкова за останній час — ОВА


Нагадаємо, російські війська близько 17:00 16 серпня обстріляли Салтівський район Харкова.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

8 хв тому
Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

18 хв тому
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

35 хв тому
Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

1 год тому