facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За добу в Україні знищили близько 400 загарбників

1x
Прослухати
--:--
--:--

Протягом минулої доби українські захисники ліквідували близько 400 російських окупантів. Загалом з 24 лютого в Україні знищено приблизно 44700 військових РФ.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Крім того, з початку повномасштабного вторгнення в Україні знищили:

  • танків ‒ 1899 (+10 за добу),
  • бойових броньованих машин ‒ 4195 (+16),
  • артилерійських систем – 1016 (+6),
  • РСЗВ — 266 (+1),
  • засоби ППО — 141 (+5),
  • літаків – 234,
  • гелікоптерів – 197,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 795 (+2),
  • крилаті ракети — 190,
  • кораблі /катери — 15,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 3130 (+69),
  • спеціальна техніка — 94 (+1).

Найбільших втрат окупанти зазнали на Донецькому напрямку.

Нагадаємо, українські захисники знищили на півдні 4 установки С-300 протягом 18 серпня.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

54 хв тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

1 год тому