facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Китай вивів на орбіту два експериментальні супутники

1x
Прослухати
--:--
--:--

Китай за допомогою ракети-носія «Куайчжоу-1А» («Швидкий човен») вивів на орбіту два експериментальні супутники.

Про це повідомляє агентство Сіньхуа.

Ракета успішно стартувала з космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю. Запуск здійснили о 10:24 за пекінським часом (05:24 за Києвом).

Зазначається, що супутники CentiSpace-1-S3 та CentiSpace-1-S4 успішно досягли запланованої орбіти. Для ракет-носіїв серії «Куайчжоу-1А» цей політ став сімнадцятим.

За даними з відкритих джерел, супутники серії CentiSpace-1 є комерційними малими супутниками від пекінської компанії Future Navigation. Вони мають тестувати методи посилення системи супутникової навігації GNSS, зокрема міжсупутниковий лазерний звʼязок.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

32 хв тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

47 хв тому
За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

48 хв тому
Почаївську лавру перевірять на зв’язки з РПЦ

Почаївську лавру перевірять на зв’язки з РПЦ

1 год тому