facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

ЗСУ за добу знищили близько 200 окупантів

1x
Прослухати
--:--
--:--

Українські Збройні Сили протягом минулої доби знищили близько 200 російських військових. Загалом втрати російської армії з початку повномасштабного вторгнення сягають приблизно 53850 осіб.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

Крім того з 24 лютого російські окупанти втратили в Україні:

  • танків ‒ 2193 (+13),
  • бойових броньованих машин ‒ 4682 (+17),
  • артилерійських систем – 1295 (+5),
  • РСЗВ / MLRS – 311,
  • засоби ППО ‒ 167,
  • літаків – 250 (+4),
  • гелікоптерів – 215,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 908,
  • крилаті ракети ‒ 233,
  • кораблі /катери ‒ 15,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 3522 (+21),
  • спеціальна техніка ‒ 120.

Найбільших втрат окупанти зазнали на Криворізькому та Миколаївському напрямках.


Читайте також: «Велика винахідливість» — арабські та індійські медіа про контрнаступ ЗСУ


Нагадаємо, українські захисники звільнили від російських військ 3 800 км² Харківщини. Кількість деокупованих населених пунктів сягнула понад 300.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

25 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

33 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому
Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

1 год тому