![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
«Ми повернулись, щоб боротись далі» — звільнена з полону парамедикиня «Пташка»
![«Ми повернулись, щоб боротись далі» — звільнена з полону парамедикиня «Пташка»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F09%2F3148b1f-ptashka1-1200.jpg&w=1366&q=75)
Парамедикиня Катерина Поліщук із позивним «Пташка», яку разом із понад 200 іншими українськими захисниками Маріуполя звільнили з полону, опублікувала перший після звільнення допис і фото у соціальній мережі.
«Це був початок. А тепер я вдома. І все на світі треба пережити, і кожен фініш — це, по суті, старт. Кожен захисник Маріуполя повернеться додому. Кожен клаптик української землі буде відвойовано. Ми повернулись, щоб боротись далі!», — написала вона на своїй сторінці в Іnstagram і додала фото на тлі українського прапору.
У сторіз Катерина подякувала всім за привітання, теплі слова і за волю.
«Зализуємо рани і в стрій. Якщо я перестану посміхатися, я вмерла. Я в Україні, ми зробили це разом. Але це все лише початок», — зазначила вона.
Нагадаємо, з російського полону 21 вересня звільнили деяких захисників Маріуполя, сереж яких була і «Пташка». У межах цього обміну повернули 215 українських захисників. З них 108 — бійці «Азову».
Катерина Поліщук із позивним «Пташка» перебувала на маріупольському заводі «Азовсталь» під час облоги росіян. У мережі масово ширилося відео з заводу, де вона співає повстанську пісню.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS