Українські боксерки стали віцечемпіонками Європи

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Жіноча збірна України посіла друге місце у медальному заліку чемпіонату Європи-2022 з боксу, який пройшов у Будві (Чорногорія).

На рахунку українок шість нагород: три золоті, одна срібна та дві бронзові, повідомила пресслужба Федерації боксу України.

Перші місця завоювали Тетяна Коб (до 52 кг), Анастасі Ковальчук (до 54 кг) та Марія Ловчинська (понад 81 кг). «Срібло» виграла Марія Бова (до 63 кг), а бронзові медалі здобули Анастасія Чернколенко (до 75 кг) та Раїса Піскун (до 81 кг).

Фото Федерації боксу України

У медальному заліку Україна поступилася лише ірландкам, які виграли на одне «срібло» більше.

Результат у Чорногорії став найкращим в історії жіночої збірної України з боксу. Українки вперше виграли одразу три «золота» європейської першості. Раніше найкращим результатом були два «золота» на ЧЄ-2003 та 2004 років.

Раніше повідомлялося про успіхи української збірної на Чемпіонаті світу з кульової стрільби.