facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Станом на сьогодні 85% херсонців зі світлом і 70% мають воду — Янушевич

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Херсоні продовжують відновлення електропостачання та водопостачання для місцевих мешканців після деокупації міста.

Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич.

Він розповів, що світло вже є у будинках понад 113 тисяч абонентів.


Читайте також: У Херсоні за два тижні через російські обстріли загинули 19 людей — міська рада


Також в Херсонській області повністю відновлено електропостачання у селищах Комишани, Приозерне та на 70% — у Білозерці.

«Окрім того, ремонтники відновили роботу насосної водопровідної станції №2, яка забезпечує водопостачання для 70% херсонців», — наголосив очільник області.

Нагадаємо, спецпризначенці підняли український прапор на лівому березі Дніпра.


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

6 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

22 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

50 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому