facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Одещина: без світла залишаються 300 тисяч абонентів

1x
Прослухати
--:--
--:--

Станом на вечір 11 грудня без електропостачання в Одеській області залишається 300 тисяч абонентів.

Про це у відеозверненні повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

За його словами, напередодні, 10 грудня, півтора мільйона мешканців регіону були без електропостачання, проте на сьогодні їхня кількість зменшилась до 300 тисяч абонентів.

У понеділок, 12 грудня, також «очікується на значне покращення ситуації».


Читайте також: В Україні пошкоджені всі теплові та гідроелектростанції — Шмигаль


Нагадаємо, вночі 10 грудня російська армія вдарила по об’єктах енергетичної інфраструктури в Одеській області. Без світла залишилися Одеса та майже весь Одеський район. 

Енергетики визнали, що відновлення електропостачання займе більше часу, ніж зазвичай, однак вже вранці 11 грудня стало відомо про поступове повернення електрики в Одесу та область.


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

16 хв тому
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

33 хв тому
Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

1 год тому
ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

1 год тому