Збірна Аргентини виграла Чемпіонат світу з футболу

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Чемпіоном світу з футболу 2022 року стала національна збірна Аргентини, яка перемогла команду Франції.

Переможець світової першості визначився лише після серії пенальті.

За результатами першого тайму аргентинці вели у рахунку 2:0. Відзначилися Мессі та Ді Марія.

Прагнення до перемоги вони демонстрували і в другій половині фінального поєдинку, однак наприкінці тайму своє слово сказав Мбаппе: спочатку він відквитав один м’яч з пенальті, а потім, на 83-й хвилині, зрівняв рахунок.

Основний час завершився із рахунком 2:2.

На початку другого екстратайму знову відзначився Мессі, однак на 118-й хвилині Кілліан Мбаппе робить хет-трик і зрівнює рахунок на табло після пенальті.

У серії післяматчевих пенальті перемогла Аргентина із рахунком 4:2. Збірна виграла мундіаль вперше з 1986 року.

Бронзовим призером ЧС-2022. який пройшов у Катарі, стала збірна Хорватії.