
Ілюстративне фото Дефіцит електроенергії в українській енергосистемі збільшився через зупинку деяких блоків електростанцій.
Про це 28 грудня повідомила пресслужба НЕК «Укренерго».
Втім, завдяки потеплінню вже четвертий день поспіль у нічні години не застосовуються обмеження споживання.
«Проте у підсумку наявної потужності в системі недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні. У зв’язку з цим до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень», — повідомив регулятор.
За останні три місяці енергосистема України витримала дев’ять ракетних атак та 12 атак БПЛА росіян, внаслідок яких об’єкти генерації та системи передачі зазнали масштабних та складних пошкоджень.
«Для їх відновлення необхідні значні ресурси та час. Ремонтні бригади «Укренерго», виробників електроенергії та операторів систем розподілу працюють безперервно», — додали в компанії.
Раніше енергетики попередили про аварійні відключення електрики у Києві та області.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
