facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Влада Києва пояснила причину відключень електрики

1x
Прослухати
--:--
--:--

Станом на ранок 10 січня споживання електроенергії в Києві підвищилось через низьку температуру, посилену сильним вітром. Також зросло споживання промисловістю та бізнесом, що є звичним для робочого дня.

Внаслідок цього зростає дефіцит потужності, повідомила Київська міська військова адміністрація.

«Для забезпечення балансу в енергосистемі Києву доведені ліміти споживання. У разі перевищення лімітів для збереження стабільної роботи енергосистеми застосовуються відключення. Також через несприятливі метеоумови (поривчастий вітер) є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи», — йдеться у повідомленні.

У КМВА закликали мешканців столиці споживати електроенергію розумно, зокрема, включати потужні електроприлади почергово.


Читайте також: У ДТЕК зробили уточнення щодо лімітів споживання електроенергії


Своєю чергою в НЕК «Укренерго» повідомили, що через перевищення лімітів у багатьох областях застосовано аварійні відключення.

Нагадаємо, напередодні 9 січня, НЕК «Укренерго» повідомила, що в Україні зросло споживання електроенергії. Це пов’язано зі зниженням температури та збільшенням споживання промисловістю і бізнесом з початком робочого тижня.


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

5 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

21 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

49 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому