![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Кава з полярниками та участь у медіахабі: як українські полярники підтримують ЗСУ
![Кава з полярниками та участь у медіахабі: як українські полярники підтримують ЗСУ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F04%2F630_360_1454683734-3630.jpg&w=1366&q=75)
Біолог 27 антарктичної експедиції на українській станції «Академік Вернадський» організовує в Україні та за кордом виставки своїх фоторобіт, а зібрані кошти передає на ЗСУ.
Про це в етері Громадського радіо розповів керівник 27 антарктичної експедиції на українській станції «Академік Вернадський» Юрій Отруба.
За його словами, в експедиції є волонтери.
«Наприклад наш біолог, він є волонтером і фотографом. Він намагається долучатись до зборів на ЗСУ. Він проводить фото виставки. Він фотографує в Україні та закордоном робить виставки. А зібрані кошти ідуть на потреби ЗСУ.
У нас чимало полярників служать в ЗСУ і ми допомагаємо їм. Приймала станція участь у медіахабі, де розігрувалась кава з полярниками. Станція допомагає нашим полярникам, які служать і мають певні замовлення. Намагаємось всіляко підтримувати Україну хоч і знаходимось далеко», – каже Отруба.
Також він додав, що завжди відгукуються на потреби ЗСУ і підтримують дітей, які виїхали із зони бойових дій та перебувають в інших областях.
«Експедиція відрізняється від попередніх експедицій, бо їхала під час війни й перебуває на станції під час війни й це трішки відгукується на психологічному кліматі в колективі.
Якщо говорити про роботу в цілому, то вона фактично не відрізняється від попередніх експедицій. Ми намагаємось виконати якнайбільше технічних завдань, якісно і зробити все, щоб підвищити науковий рівень діяльності України у світі й підняти її рейтинг», – підсумував керівник 27 антарктичної експедиції на українській станції «Академік Вернадський».
Програма створена у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю Громадського радіо і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS