![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Український стрибун з трампліна здобув історичну перемогу в Німеччині (ВІДЕО)
![Український стрибун з трампліна здобув історичну перемогу в Німеччині (ВІДЕО)](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F02%2FYEvhen-Marusiak.jpg&w=1366&q=75)
Український стрибун з трампліна Євген Марусяк переміг на етапі Континентального Кубка в Німеччині. Це перша перемога в історії України у цьому змаганні.
22-річний українець здобув «золото» на етапі Континентального кубка, який відбувся у німецькому Клінгенталі, пише «Суспільне спорт».
Марусяк проводить найкращий сезон у своїй кар’єрі. Наприкінці січня на етапі Кубка світу в австрійському Бад-Міттерндорфі він впевнено оновив одразу кілька національних рекордів: тричі стрибнув на 200+ метрів, а також показав найкращий результат за 13 років, потрапивши до топ-30.
У Клінгенталі Марусяк взяв участь на двох етапах Континентального Кубка, які відбулися 11 та 12 лютого. В обох випадках українському стрибуну вдалося відібратися до фінального раунду та показати результат у топ-7. На першому етапі Марусяк посів сьоме місце.
Читайте також: МОК може «пожертвувати» Україною заради поступок Росії — Беленюк
На наступний день в другому етапі після першої спроби українцеві вдалося захопити лідерство: він пролетів 138 метрів і отримав за стрибок 135.6 бала.
У фінальному раунді Марусяк мав розпочати виступи останнім, вже знаючи результати решти стрибунів. Жодному стрибуну перед ним у другій спробі не вдалося навіть подолати позначку у 125 балів, тож українець мав перевагу над опонентами.
Марусяк в останній спробі вдруге поспіль показав найкращий результат. Він виконав стрибок на 135.5 м, за який отримав 130.8 балів.
Дивіться також: Australian Open: українська тенісистка виграла, попри провокації російських «вболівальників» (ФОТО)
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS