![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
В окупованому Севастополі розклеюють листівки із закликами вступати в армію РФ
![В окупованому Севастополі розклеюють листівки із закликами вступати в армію РФ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F02%2Fkrym..jpg&w=1366&q=75)
У Севастополі працівники російської окупаційної влади розповсюджують листівки «Пора zаканчиvать» із закликом вступати на військову службу в армію РФ.
Про це повідомляє Крим.Реалії.
Агітаційні матеріали розклеюють у громадському транспорті, на стінах будівель, викладають розсипом у медзакладах, на ринках та у військових культурних установах.
На листівках написи «Спецоперация» (так росіяни називають війну в Україні), «Пора zаканчиvать», «Приходи, если ты спец».
Читайте також: На окупованих територіях Донбасу активно залучають ув’язнених до лав бойовиків
Новим у російських агітматеріалах є те, що «звільнені раніше через недотримання контракту — розглядаються». Автори також обіцяють «грошове забезпечення» та «статус учасника бойових дій».
Окупаційна влада також розмістила на центральних вулицях агітаційні плакати з воєнною рекламою. За словами співробітників місцевого пункту відбору на військову службу за контрактом, найбільш дефіцитні кадри — це молодший командний склад. Мова про сержантів, прапорщиків, мічманів та старшин.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS