
Фото: Анна ДубовськаУ тимчасово захопленому російськими військовими Маріуполі знову пролунав гучний вибух.
Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.
«Маріуполь. 11:02. Вибух. Гучно. Одразу окупанти «завели платівку» про ППО, однак з місця роботу ППО не підтверджують. Знов», – написав Андрющенко та привітав усіх з «початком гарного дня».
Відомо, що у Маріуполі пізно ввечері 21 лютого пролунала серія вибухів. Було підтверджено два влучання в склад боєкомплектів в аеропорту та на території меткомбінату ім. Ілліча в місце базування окупантів.
Нагадаємо, що 22 лютого в Маріуполі теж було підтверджено ліквідацію двох складів палива на базах окупантів.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
