
Податки/Ілюстративне фотоВ Україні 1 березня завершилася податкова амністія. Загалом ті, хто скористалися можливістю, задекларували 8,8 мільярда гривень.
Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев у своєму Telegram.
За його словами, станом на 1 березня подано 845 декларацій. При цьому загальна вартість задекларованих активів — 8,82 мільярда гривень.
Таким чином, держава отримала від сплачених податків приблизно 547 мільйонів гривень.
Гетманцев зазначив, що лише за останні два тижні українці задекларували активи на 2,6 мільярда гривень, що становить майже 30% усіх задекларованих активів.
Перед запуском амністії Гетманцев заявляв, що вона здатна вивести з тіні активи на суму близько $20 мільярдів. Отже, вдалося зібрати менше ніж 1% від запланованої суми.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
