facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Уряд продовжив карантин через COVID-19 до 30 червня

1x
Прослухати
--:--
--:--

Уряд продовжив дію карантину через COVID-19 на всій території України до 30 червня цього року.

У Міністерстві охорони здоровʼя наголошують, що рівень вакцинації серед українців досі недостатній для формування колективного імунітету.

Зараз через коронавірус в Україні щотижня помирають близько ста людей.

МОЗ очікує на зростання захворюваності на COVID-19 цієї весни.

Його динаміка залежатиме від варіанта вірусу, який циркулюватиме, і кількості вакцинованих.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

27 хв тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

41 хв тому
Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

1 год тому