facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За березень українці придбали 3200 електромобілів

1x
Прослухати
--:--
--:--

За березень 2023 року українці придбали 3200 електромобілів, що вважається рекордом з кількості придбаних машин в Україні.

Про це в етері Громадського радіо повідомив Євген Муджирі автор та засновник першого в Україні електромобільного блогу Autogeek.

«У 2022 році зважаючи на дефіцит палива, який стався на весні, кількість проданих та попит на електромобілі збільшився. У середньому 1500 електромобілів на місяць за 2022 рік у нас продавали.

У 2023 році цифри вражають ще більше, якщо  у  січні – лютому було продано близько 2 тисяч електромобілів на місяць, то березень поставив рекорд взагалі за всю історію продажів в Україні, було придбано 3200 нових та вживаних електромобілів. Цей показник каже, що українці зрозуміли вигоди й переваги переходу на електромобілі», – каже  Муджирі.

За його словами, в українців на перше місце виходить економія, бо володіти електромобілем дешевше ніж звичайним автомобілем.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому