facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Уряд схвалив Енергетичну стратегію України до 2050 року

1x
Прослухати
--:--
--:--

Кабінет міністрів схвалив нову Енергетичну стратегію України. Вона передбачає основні напрямки розвитку української енергетики до 2050 року.

Про це пише пресслужба Міністерства енергетики.

Там кажуть, що в стратегії врахували наслідки війни та обстрілів енергоінфраструктури, а також результати приєднання України до європейського енергосистеми. Також планують децентралізацію генерації електрики, щоб покращити її стійкість і надійність.

Стратегічних цілей планують досягти через розвиток атомних електростанцій, відновлюваних джерел енергії, а також модернізацію систем передачі й розподілу енергії.

Крім цього, до 2050 року Україна планує досягти вуглецевої нейтральності.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

22 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

22 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

31 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

53 хв тому