facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Прокуратура та поліція проводять обшуки в департаменті КМДА

1x
Прослухати
--:--
--:--

Київська міська прокуратура та поліція проводять обшуки у Київській міській держадміністрації у зв’язку із заявами мешканців про закрите укриття у Деснянському районі під час нічної атаки росіян, внаслідок якої  загинули троє людей.

Про це повідомила речниця відомства Надія Максимець у коментарі «УП».

«Наразі тривають слідчі дії у КМДА. Зокрема, обшуки проходять у Департаменті муніципальної безпеки та охорони здоров‘я», — йдеться у повідомленні.

Раніше правоохоронці провели обшуки у медзакладі, де під час повітряної тривоги та обстрілів було закрите бомбосховище, а також у будівлі Деснянської РДА.

Поліклініка у Деснянському районі/Фото Радіо Свобода

Читайте також: «Відповідальність усіх рівнів влади, починаючи з керівника міста» — Попко про закрите укриття


Нагадаємо, мешканець Києва, на ім’я Ярослав, чия дружина загинула під час атаки росіян вночі 1 червня, повідомив, що люди прибігли до укриття, але їм ніхто не відкрив. Прокуратура повідомила, що проводить слідчі дії у медичному закладі, де під час ракетної атаки було закрите укриття.

Голова МВС Ігор Клименко пізніше також повідомив, що поліція Києва вже розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 ККУ (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Як з’ясувалося, у середині травня під час масованої атаки росіян столичні жителі масово скаржилися на закриті укриття. 17 травня очільник КМВА Сергій Попко запевнив, що у Києві перевірять та відкриють усі бомбосховища, адже «закрите укриття під час війни — це злочин».


Читайте також: Патрульна поліція допомагатиме контролювати роботу укриттів уночі — Кличко


Уночі 1 червня внаслідок падіння уламків російських ракет у Деснянському районі Києві загинули троє людей, серед яких дитина. У Дніпровському районі уламками пошкоджено житловий будинок, загорілися машини, кілька людей, у тому числі дитина, постраждали. У Києві скасовані всі заходи до Дня захисту дітей.

Генштаб ЗСУ повідомив, що вночі ворог знову застосував ракети оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер» по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури столиці та Київської області. За попередніми даними, силами та засобами Повітряних сил 10 з 10 ракет були знищені.

Як повідомила речниця столичної прокуратури Надія Максимець, до поліції доставили охоронця поліклініки, де під час ракетної атаки було зачинене укриття. Чоловік, за попередніми даними, мав ознаки алкогольного сп’яніння.


якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

Окупанти масово визнають житло маріупольців безхазяйним: що це означає і що з ним роблять далі

3 год тому
Що не так з заявою керівника «Укренерго» про прогнозовані відключення світла у липні-серпні: пояснює енергетичний експерт

Що не так з заявою керівника «Укренерго» про прогнозовані відключення світла у липні-серпні: пояснює енергетичний експерт

4 год тому
Посадовець назвав найнебезпечніші райони Херсона

Посадовець назвав найнебезпечніші райони Херсона

5 год тому
Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

6 год тому