![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
«Не дочекаєтесь — така відповідь одеситів, люди розлютилися» — журналістка про настрої в місті
![«Не дочекаєтесь — така відповідь одеситів, люди розлютилися» — журналістка про настрої в місті](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F07%2Fphoto_2023-07-23_16-43-26.jpg&w=1366&q=75)
Якими є настрої одеситів у цей тиждень постійних російських атак по місту?
Про це в ефірі Громадського радіо розповіла кореспондентка Юлія Афанасьєва:
«Одесити дуже злі на атаки, абсолютне нерозуміння, несприйняття, як це може взагалі відбуватися, якесь таке було враження у багатьох, що «Одесу ніхто не буде чіпати», бо «Як же це можливо? Це місто встояло у Другу світову війну» тощо. Вчорашній день, мені здається, зруйнував таке уявлення про Одесу в багатьох і, здається, що насправді люди розлютилися, а з іншого боку, таке враження, що ми почали жити кожним день, попри те, що відбувається. Ніхто не дозволяв рушити наші життя, і ми будемо продовжувати пити каву, дивитися на море, спілкуватися і пристосовуватися до цих умов. «Не дочекаєтесь — така відповідь одеситів».
Читайте також: Окупанти нищать наші порти, щоб ми не могли контролювати ані море, ані річки — кореспондентка з Одеси
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS