«Динамо» вийшло у раунд плей-оф кваліфікації Ліги конференцій (ВІДЕО)

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Київське «Динамо» вийшло до раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. У матчі-відповіді третього раунду кияни обіграли грецький «Аріс» у серії післяматчевих пенальті.

Загальний рахунок матчу, який пройшов у Бухаресті, — 6:5.

Першу зустріч команди провели у Греції, де перемогу з рахунком 1:0 здобули футболісти «Аріса». Результат першого двобою визначив суперечливий пенальті у другому таймі.

Номінально домашній матч проти «Аріса» «Динамо» проводило у Бухаресті. Для продовження єврокубкового сезону киянам в основний час потрібно було перемагати щонайменше в один гол.

Втім, першими рахунок відкрили греки. На 39-й хвилині після подачі з правого кута штрафного майданчика Луїс Пальма скинув м’яч у центр воротарського, де ексфутболіст «Дніпра-1» та донецького «Шахтаря» Невен Джурасек розстріляв ворота Георгія Бущана.

Перед перервою команда Мірчі Луческу зрівняла рахунок: на 45-й хвилині капітан «біло-синіх» Сергій Сидорчук виконав м’яке закидання до карного майданчика «гостей», де Назар Волошин потилицею перекинув м’яч через голкіпера.

У другому таймі кияни продовжили атакувати, аби нівелювати мінімальну поразку в першому матчі. Лише на 85-й хвилині відзначився Олександр Караваєв, замкнувши в дотик діагональну передачу Олександра Андрієвського.

Оскільки у першому матчі в Греції «Динамо» поступилося «Арісу» з рахунком 1:0, то після нічиєї 2:2 за сумою двох поєдинків клуби продовжили з’ясовувати сильнішого в екстратаймах. Переможця вони не виявили, хоча ще на старті другого овертайму «Аріс» залишився в меншості.

Відтак переможець протистояння визначався у серії пенальті — точнішими виявилися гравці українського клубу.

У раунді плей-оф відбору Ліги конференцій кияни позмагаються за путівку до групового етапу зі стамбульським «Бешикташем».