
У МВС показали роботу бригади «Кара-Даг» Гвардії наступу (ВІДЕО)

Міністерство внутрішніх справ показало роботу бійців бригади «Кара-Даг» Гвардії наступу, а саме штурм і зачистку траншей противника на південному напрямку.
«Під щільним вогнем ворога та в умовах замінованої місцевості наші штурмові групи продовжують поступовий рух, витісняючи окупантів з української землі», — прокоментував Командувач Нацгвардії, полковник Олександр Півненко.
Читайте також: У ГУР показали російського пілота, який передав Україні гелікоптер Мі-8 (ВІДЕО)
Нагадаємо, втрати російських військ та їхніх найманців в Україні становлять близько 264 660. Упродовж 2 вересня українські захисники ліквідували щонайменше 600 російських окупантів.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
