facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Козачій Лопані росіяни обстріляли підрозділ ДСНС

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Козачій Лопані Харківської області армія РФ вкотре обстріляла підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Про це ДСНС повідомляє у Telegram.

Близько 13:00 окупанти  здійснили артобстріл селища Козача Лопань. Під удар потрапив підрозділ ДСНС, йдеться у повідомленні.

Як наслідок, пошкоджено скління вікон та службовий автомобіль пожежно-рятувального посту. Постраждалих серед рятувальників немає. Також пошкоджено приватний автотранспорт.

Нагадаємо, що війська РФ у понеділок, 11 вересня, двічі обстріляли Нікополь Дніпропетровської області. Ворог вдарив із «Граду» та важкої артилерії, внаслідок чого постраждали троє людей.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

43 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

1 год тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому