facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Україна здобула другу золоту медаль на «Іграх нескорених»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Друге «золото» змагань Україні приніс ветеран ЗСУ Микола Заріцький. Захисник посів перше місце у штовханні ядра серед чоловіків у класі IF1.

Про це повідомили на офіційній сторінці української команди Invictus Games Official page.

В останній, третій, спробі Миколі вдалося вперше за фінал перетнути позначу 11 м та показати переможний результат – 11.3 м.

Для Миколи Заріцького це вже друга нагорода цьогорічних Ігор нескорених: після «срібла» у метанні диска.

Перше золото для команди у перший день змагань здобув Олександр Маковей у штовханні ядра у категорії IF8 з результатом 10.40 м.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з усіх спортсменів з РФ та Білорусі

24 хв тому
На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

На Одещині жінка катувала 5-річного сина: її затримала поліція після дзвінка сусідів

44 хв тому
«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

«Легка іронія, глибокі травми та неймовірний італійський колорит»: про що «Таємниця римських апартаментів» Керрі Фішер

48 хв тому
Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

Землетруси у Венесуелі: кількість загиблих перевищила 900

1 год тому