
Російські окупанти скинули на Херсон дві авіабомби (ОНОВЛЕНО)
Автор

1x
Прослухати
--:--
--:--
Російські окупанти продовжують бити по Херсону, скинули на місто дві авіабомби. Інформація про постраждалих і руйнування встановлюється.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Однією авіабомбою росіяни поцілили по промзоні у Дніпровському районі, іншою — по цивільній інфраструктурі у Корабельному районі.
Станом на 17:45 відомо, що внаслідок скиду КАБ на одне з підприємств Херсона поранення отримала жінка, яка працює там охоронницею. У неї легкі ушкодження. Допомогу їй надали на місці.
Нагадаємо, керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк заявила, що РФ накопичує та готує потенціал для майбутніх ударів по Україні.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
7 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
7 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
8 год тому