facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Україна вперше пройде зиму за рахунок газу власного видобутку

1x
Прослухати
--:--
--:--

Очільник НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов заявив, що Україна цьогоріч вперше пройде опалювальний сезон лише за рахунок газу власного видобутку.

Про це він заявив в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Хочу нагадати, що ми збільшуємо газ власного видобутку, ці показники зростають. У 2023 році «Нафтогаз» пробурив рекордну кількість нових свердловин, і ми продовжимо цей тренд у наступному році. Цю зиму ми плануємо пройти за рахунок газу українського видобутку, і наші розрахунки підтверджують, що це можливо», — розповів Олексій Чернишов.

Голова Нафтогазу також переконаний, що опалювальний сезон держава пройде без потрясінь — газу не лише вистачить, але й вартість блакитного палива для населення не зміниться.

«Ми абсолютно впевнено дивимося в прийдешню зиму. Газу в нас достатньо, тарифи стабільні. Відтак прошу всіх споживачів забезпечувати енергоефективні заходи і поставитися відповідально до цього типу енергії. Бо це — український видобуток, наше з вами спільне досягнення», — закликав очільник «Нафтогазу».

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

40 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

55 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому