facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вбили мешканку Берислава на Херсонщині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Внаслідок артилерійського обстрілу російських окупантів Берислава на Херсонщині загинула жінка.

Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА.

«Близько 16:30 ворог здійснив артобстріл міста. Поцілив у житлові будинки. У цей час на балконі своєї квартири знаходилася 42-річна жінка. Від отриманих травм вона померла на місці», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у лісосмузі поблизу Нововознесенського 69-річний чоловік наступив на «розтяжку», зараз він у лікарні.

За сьогодні це вже не перший обстріл Берислава російськими військами. Внаслідок попереднього обстрілу, який відбувся вранці, загинула 60-річна жінка.

Поділитися

Може бути цікаво

Сучасні методи терапії: надійний крок тверезості

PROMOTEDСучасні методи терапії: надійний крок тверезості

19 хв тому
Федоренко: У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день

Федоренко: У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день

48 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

1 год тому
Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

1 год тому